T.C. Cumhurbaşkanlığı
Diyanet İşleri Başkanlığı

Osmangazi Müftülüğü

13.12.2019

Cami Etkinlikleri Devam Ediyor

Cami Etkinlikleri Devam Ediyor

“Cami Etkinlikleri” kapsamında, Osmangazi İlçe Müftüsü Lütfü İMAMOĞLU, Müftülük Şefi İkram PEHLEVAN ve din görevlilerinin katılımlarıyla 12.12.2019 Perşembe günü Alacahırka Camii’nde “Yatsı Namazı Buluşma Programı”,   Osmangazi Müftüsü Lütfü İMAMOĞLU, Müftülük Şefi İkram PEHLEVAN ve din görevlilerinin katılımlarıyla  13.12.2019 Cuma günü Hoca Hasan Hoca Hasan Camii’nde “Sabah Namazı Buluşma Programı” yapıldı.

Alacahırka Camii’nde yatsı namazından önce katılımcı din görevlilerinin Kur’an-ı Kerim tilavetleri, İlahi, kaside, İlçe Müftüsü Lütfü İMAMOĞLU’nun yaptığı sohbet ve dua ile program sona erdi.

Hoca Hasan Camii’nde sabah namazından önce Kur’an-ı Kerim tilavetleri, namazdan sonra ise tesbihat, salâvat ve İlçe Müftüsü Lütfü İMAMOĞLU’nun yaptığı sohbet ve dua ile program sona erdi.

İlçe Müftümüz Lütfü İMAMOĞLU ve Osmangazi Müftülüğü personeli, programlara katılan din Görevlileri ve misafirler; mahalle halkı ve Cami cemaatleri tarafından sıcak ilgi ve alaka ile karşılandı, böyle etkinlik programları nedeniyle memnuniyetlerini dile getirip, teşekkür ettiler. 

Osmangazi İlçe Müftüsü Lütfü İMAMOĞLU da cami görevlilerine, dernek başkanlarına, mahalle halkına, cami cemaatine gösterdikleri ilgi, alaka nedeniyle çok teşekkür etti. Haber: H.Tekin