Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisi Açılışı ve Çocuk Şenliği Gerçekleştirildi.
10.06.2024
Orhaneli Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü kursiyerleri tarafından hazırlanan Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisi açılışı ve çocuk şenliği Kaymakamımız Sn. Muhammed Furkan Tuna’nın katılımıyla Karagöz Mesire alanında gerçekleştirildi.
Üniversite Okuyan Toplam 176 Öğrencimize Haziran Ayı Eğitim Yardımı Hesaplarına Gönderilmiştir.
04.06.2024
Orhaneli‘de ikamet edip ilçe dışında üniversite okuyan toplam 176 öğrencimize Haziran Ayı eğitim yardımı hesaplarına gönderilmiştir.
Orhaneli Merkez Kız Kur’an Kursu İhtiyaç Odaklı Sınıfımızda Katılım Belgelerini Aldılar
03.06.2024
29 Mayıs Çarşamba günü Orhaneli Merkez Kız Kur’an Kursu ihtiyaç odaklı sınıfımızda öğrenim gören 31 öğrencimiz, kurs dönemlerini başarıyla tamamlayarak katılım belgesi aldılar.
Orhaneli Fadıl Mahallesi Kız Kur’an Kursu İhtiyaç Odaklı Sınıfımızda Katılım Belgeleri Verildi.
31 Mayıs Cuma günü Orhaneli Fadıl Mahallesi Kız Kur’an Kursu ihtiyaç odaklı sınıfımızda öğrenim gören 35 öğrencimiz, kurs dönemlerini başarıyla tamamlayarak katılım belgesi aldılar.
Orhaneli Merkez 4-6 Yaş Kur’an Kursu Öğrencilerimizin Yıl Sonu Mezuniyet Programı Tertip Edildi.
24.05.2024
23 Mayıs Perşembe günü İbrahim Hüsniye Çağlayan Ortaokulu Konferans Salonunda, Orhaneli Merkez 4-6 Yaş Kur’an Kursu öğrencilerimizin yıl sonu mezuniyet programı tertip edildi.
Vaaz ve İrşat Programları
Hac ve Umre Hizmetleri
Tanıtım
Hutbeler
Dokümanlar
Nikah İşlemleri
Münhal Kadrolar
Andolsun ki vaktiyle Lokmân'a şu hikmeti vermiştik: "Allah'a şükret, O'na şükreden kendi iyiliği için şükretmiş olur; nankörlük eden de bilmelidir ki Allah'ın hiçbir şeye ihtiyacı yoktur, O her türlü övgüye lâyıktır.
((Lokmân, 31/12))
Resûlüllah (s.a.s.) torunu Hasan için akîka kurbanı olarak bir koyun kesti ve kızına şöyle dedi: "Fâtıma! Onun başını tıraş et ve saçının ağırlığı kadar gümüşü sadaka olarak ver."
((Tirmizî, "Edâhî", 20))
Allah'ım! Beni hak yolda sabit kıl. Ahirette hayır terazimi ağır eyle.