26.09.2023

Camiler ve Din Görevlileri Haftası Rafting

25 Eylül Pazartesi günü Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle, belediye başkanımız, ilçe müftülüğümüze bağlı görev yapmakta olan bütün personelimizi Rafting’e davet etti.

Rafting sonrası ise kaymakamımız Muhammet Furkan Tuna beyin de teşrifleriyle personelimize öğle yemeği ikram edildi. Program sonrasında yapılan konuşmalarda ilçe müftümüz Ahmet Fuat Çandır belediye başkanımız Ali Aykurt beye her yıl geleneksel hale gelen davetlerinden dolayı ve kaymakamımız Muhammet Furkan Tuna beye teşriflerinden dolayı teşekkür etti.

Belediye başkanımız ise konuşmasında camilerimiz ve Kur’an Kurslarının ihtiyaçları konusunda her zaman destek olduklarını, ilçemizde yapılan çalışmalardan dolayı cami görevlilerimize teşekkür ettiğini ifade etti.

Kaymakamımız ise konuşmasında birlik beraberlik içerisinde halkımıza güzel hizmetlerin sunulmaya devam edileceğini, camiler ve din görevlileri haftası münasebetiyle bütün personelimizi tebrik ettiğini ifade ettiler.

İlçe Müftülüğü olarak çalışmalarımızda bizleri teşvik eden ve destekleyen kaymakamımız Muhammet Furkan Tuna beye, Kur’an Kurslarımız ve camilerimiz konusunda maddi manevi hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen, her yıl Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle personelimizi taltif eden belediye başkanımız Ali Aykurt beye gönülden teşekkür ediyoruz.