24.11.2023

İlçe Müftülüğü “Martılar” Takımı 3. lük Kupasını Kazandı.

Cumhuriyetimizin 100. yılı münasebetiyle Orhaneli İlçemizde Kurumlar Arası Futbol Turnuvası düzenlendi. 16 takımın yer aldığı turnuvada 1. lik kupasını İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü “Eğitim Gücü” takımı, 2. lik kupasını Çelikler Termik Santral “Çelikler” takımı 3. lük kupasını  ise İlçe Müftülüğü “Martılar” takımı kazandı.

U.Ü. Meslek Yüksek Okulu takımı centilmenlik kupasını, en çok gol atan Çelikler takımından Rahmi Sümer turnuva boyunca 21 gol atarak Gol Kralı kupasını, en iyi kaleci ünvanını en çok gol pozisyonu kurtaran kaleci olarak İlçe Müftülüğü Martılar takımından Eyüp Can, hakem görmemesine rağmen eliyle oynayıp gol atan ve hakeme giderek golü iptal ettiren Eğitim Gücü takımından Özkan Çetinkaya centilmen oyuncu madalyasını, en güzel gol ünvanı ile BUSKİ takımından Hüseyin Aydemir en güzel gol madalyasını, hiçbir maçta oynamayarak en sabırlı yedek madalyasını ise Adem Yavuz aldı.

Kurum içi ve kurumlar arasında kaynaşmaya vesile olan futbol turnuvasını düzenleyen ve bizzat kendileride katılan Kaymakamımız Muhammed Furkan Tuna beye, her türlü alt yapı ve desteği sağlayan Belediye Başkanımız Ali Aykurt beye, İlçe Spor Gençlik Müdürümüz Ali Ankıt beye, turnuvaya katılan birim amirlerimize ve personellerine, turnuvanın huzur içerisinde yapılmasını sağlayan emniyet teşkilatımıza, halı saha ve tesisleri en güzel şekilde hazırlayarak güzel bir turnuva olmasını sağlayan belediye çalışanlarımıza gönülden teşekkür ederiz.