21.05.2022

"Dijital Dünyada Değerleriyle Aile Olmak" Konulu Konferans Düzenlendi

Bursa İl Müftülüğü ADRB Koordinatörlüğü, 2022 yılı Aile Haftası münasebetiyle Osmangazi Müftülüğü konferans salonunda Başkanlık Müşaviri Belgin Konarılı'nın konuşmacı olarak katıldığı bir konferans  düzenledi. 

Konferans öncesinde Bursa genelindeki kadın vaizelerle hasbihal için bir araya  gelindi. İl Müftümüz Yavuz Selim Karabayır'ın selamlamasının ardından konuşan Konarılı, farklı görev tecrübelerinden, muhataba göre davranmanın öneminden ve dijital dünyada aile değerlerini anlatma yöntemlerinden  bahsetti. Oldukça istifadeli geçen hasbihal programı hediye takdimi ile tamamlandı. 

"Dijital Dünyada Değerleriyle Aile Olmak" konulu konferans programı ise Osmangazi ilçe müftüsü Mehmet Uzun'un  açılış   konuşması ile başladı.Daha sonra Başkanlık Müşaviri Belgin Konarılı, konuşmasında dijital dünyada olması gereken mahremiyet sınırlarından, sosyal medya kullanırken uyulması gereken kurallardan, aile değerlerini korumak ve geliştirmek için neler yapılması gerektiğinden bahsetti. İlgiyle takip edilen program hediye takdiminin ardından Konarılı'nın kitabını imzalaması ile sona erdi.