28.08.2023

2023 YILI YAZ KUR'AN KURSLARI KAPANIŞ PROGRAMI YOGUN KATILIMIN OLDUGU BİR PROGRAMLA GERÇEKLEŞTiRİLDİ

2023 yaz Kur'an Kursları Kapanış programı ve Ödüllü Bilgi yarışma mız büyük bir coşku ve katılımla ilçemiz de bulunan Ömer HALİSDEMİR kültür merkezinde gerçeklestirildi.

Yaz Kur'an kurslarında eğitim gören öğrencilerimizin sahne aldığı programımiz , Bursa genelinde Kur'an Kursları arasında yapılan Kuran'ı Kerimi güzel okuma yarışmasında 1.lik elde ederek hepimizi gururlandıran Muahmmed Türk kardesimizin Kur'an tilavetiyle başladı.

İlahiler, hadisi şerif okumaları, naatlar ve şiirler ile devam eden programımız bilgi yarışması final etabıyla devam etti. Ödül töreniyle son buldu.

İlçemizde 1. Olarak 2000 TL ödüllü kazananan Marmaracık mh. Camii Yaz Kur'an kursumuzu ,

2.ligi elde eden ve 1500 TL ödül kazanan Kızılhisar mh. Camii Yaz Kur'an kursumuzu ve 3. Olup 1000 TL ödül kazanan Osmangazi Camii Yaz Kur'an kursumuzu tebrik ediyoruz.

Yaz Kur'an kursları arası futbol turnuvasında şampiyon olan Hatuniye Camii Yaz Kur'an kursumuza da ödülleri takdim edildi.

Yaz Kur'an kursu öğrencilerimiz için , her hafta havuzun bir gününü bizlere ayiran ,ayrıca havuza öğrencilerimizi getirip götürmede bize araç tahsis eden ,halı saha turnuvasında tesisleri hizmetimize veren Yenişehir belediyemize çok teşekkür ediyoruz.

Gece - gündüz demeden öğrencileriyle ilgilenen dertleriyle dertlenen hocalarımıza ve

programa katılan kıymetli misafirlerimize emeği geçen bütün kardeşlerimize çok teşekkür ediyoruz.